KalDer Başkan Mesajı

KalDer Başkan Mesajı

04 Nisan 2019

Kalite bilincinin yayılımında sıra dışı sonuçlar alabilmek için hepinizi iş birliğine davet ediyoruz. #TürkiyeninKalDeri #KalDerBaşkanMesajı

Değerli Üyemiz,

Türkiye’nin KalDer’i olarak sizleri kucaklayan, öğrenen, çevik, sürekli gelişen sivil toplum kuruluşu olma hedefiyle, yeni çalışma dönemimize başladık. 

Bu yolculuğumuzda kurucularımız ve köklü geçmişimizle, sürdürülebilir başarıyı elde etmenin temelini oluşturan “Mükemmelliğin Temel Kavramları” pusulamız olacaktır. Üyelerimizin ve paydaşlarımızın ihtiyaçlarını, beklentilerini, karşılaştığı güçlükleri anlayarak yeni fırsatlar ve iş birlikleri ile sürekli değer katan bütünsel bir yapının temelini atıyoruz. “Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücü ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak” göreviyle, "Mükemmellik" ve "Kalite" yolculuğumuzu katkılarınızla sürdürmeye devam edeceğiz.

KalDer’in gelişimi için öneri, yaratıcı fikir ve bunların önceliklendirilmesi için sizlerin katkı ve geri bildirimlerinize ihtiyaç duyduğumuzu vurgulamak isteriz. Bu işbirliği ve bütünlüğü geliştirecek sürdürülebilir değerler üretecek Komite, Çalışma ve Uzmanlık Gruplarına katılımınız için sizlerle iletişime geçerek, birlikte kalite bilincinin yayılımı için çalışmalarımıza başlayacağız.

İhtiyaçlarınıza yönelik, her aya özgü belirleyeceğimiz bir tema ile buluşmalarımızda bir araya gelmek üzere sizleri selamlıyoruz.

Açıklık ve şeffaflığa dayalı iletişim kanallarımızı hep açık tutarak ülkemizde, kalite bilincinin yayılımında sıra dışı sonuçlar alabilmek için hepinizi iş birliğine davet ediyoruz.

Saygılarımızla,