Kuruluş İçi Eğitimler

"Mükemmellik" kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulduğumuz 1990 yılından buyana bu ideal uğruna çalışıyoruz. Mükemmellik ve Kalite alandaki çalışmalarımızın odağı her zaman kuruluşlarımızın gelişimini desteklemeye yönelik uygulamalara yer vermektir. Bilinen bir gerçek, kuruluşların başarılı olması daha iyi yönetilmelerine ve etkin iş modelleri uygulamalarına bağlıdır. KalDer'in misyonu kuruluşlara her iki konuda Mükemmellik Kültürü ve Modeli aracılığıyla yardımcı olmaktır. Mükemmellik Kültürü konusunda, bugüne kadar 2000'den fazla üyemize eğitim, rehberlik, değerlendirme ve tanıma konusundaki faaliyetlerimiz ile yön vermeye çalıştık ve bu faaliyetimizi genişleterek sürdürüyoruz.

Eğitimin gerçekleştirileceği kurumun katılımcılarına özel, kurumun isteği doğrultusunda kurumda veya kurumun belirleyeceği bir yerde gerçekleştirilmektedir. Kurum içi düzenlenen eğitimlerdeki en önemli avantaj, uygun olduğunda eğitim içeriğinin kurumun ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendirilebilmesi; kuruma özelleştirilebilmesidir. Kurum içi eğitimlerin diğer önemli bir avantajı, eğitimi takiben ilgili alanda rehberlik hizmeti ile aktarılan konuların hayata geçirilmesinde kuruluşa destek verilmesidir.

 

Sınıf içi eğitimler kadar uzaktan eğitim çözümleriyle de kuruluşlarımıza katkı sağlamaya devam ediyoruz. Eğitim kataloğumuzda bulunan tüm eğitimleri, kuruluşun ihtiyaçlarını da dinleyerek kuruluşa özel online ortamda verebiliyoruz. Uzaktan eğitimler hakkında bilgi almak için gamze.babayigit@kalder.org ve/veya ankara@kalder.org adreslerine mail atabilirsiniz

Online Gelişim Platformu Eğitimleri için tıklayınız.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Eğitim kataloğu için tıklayınız.

Detaylı Bilgi İçin

Gamze Babayiğit

gamze.babayigit@kalder.org

0312 447 48 68 Dahili: 12