KalDer Üyelerine İndirimli Executive Mini MBA Sertifika Programı

02.11.2021

Campusonline ile olan iş birliğimiz kapsamında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ile ortaklaşa hazırlanan Executive Mini MBA Programı'nda KalDer üyelerine indirim sağlanacaktır.


GençKal Ankara 2021 Yılı İkinci Dönem Sertifika Programı

26.10.2021

Geleceğe yaptığımız en büyük yatırım olarak gördüğümüz GençKal üyelerimiz için 2021 yılı ikinci sertifika dönemi başladı.


Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ile Webinarlarımız Başlıyor

14.10.2021

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ile birlikte yerel yönetimlere yönelik EFQM, Kaizen ve Sürdürülebilirlik hakkında webinarlarımıza başlıyoruz.


KalDer ve TAYSAD iş birliği ile “EFQM Kurumsallaşmaya Nasıl Hizmet Ediyor?”

11.10.2021

KalDer ve TAYSAD iş birliği ile “EFQM Kurumsallaşmaya Nasıl Hizmet Ediyor?” başlıklı webinar serimiz başlıyor.


"Kalite Bilinci Geliştirme Programı'' 22 Ekim'de Başlıyor!

22.09.2021

GençKal'a üye gençler için Koç Holding şirketlerinin gönüllü profesyonelleri ve KalDer'in konusunda uzman sektör deneyimli eğitmenlerinin anlatımlarıyla "Kalite Bilinci Geliştirme Programı'' 22 Ekim'de başlıyor.


Erişilebilirlik: Engelsiz Kariyer Zirvesi

07.09.2021

Türkiye’nin ulusal engelli istihdamı danışmanlık ajansı Engelsizkariyer.com, alanında 27 yıllık deneyim ve birikimleri ile iş dünyasında “Erişilebilirlik” teması ile 29 Eylül 2021 tarihinde Engelsiz Kariyer Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor. Zirve ile kapsayıcılık ve erişilebilirlik kavramlarının önemini iş dünyasına kazandırmak ve ilham kaynağı olarak değişimin bir parçası olmak hedefleniyor.


30. Kalite Kongresi Kayıtları Devam Ediyor.

17.08.2021

30. Kalite Kongresi 16 -17 Kasım 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecektir. Türkiye ve tüm dünyada son dönemde yaşadığımız doğal felaketler gibi küresel sorunlarla mücadele ve ülkemizin kalkınması adına ortak bir amaç inşa ederek nasıl hareket etmemiz gerektiğini tartışacağımız bu kongremizde tüm değerli üyelerimizi/gönüllülerimizi aramızda görmeyi arzu etmekteyiz.


EFQM Modeli Çalışan Algı Araştırmaları İçin KalDer & PES Survey İş Birliği

10.08.2021

Türkiye’nin rekabet gücü ve refahı için faaliyetler yürüten ve EFQM Modeli’nin kurumlarda uygulanması amacıyla çalışmalarını sürdüren KalDer; bu alanda yenilikçi adımlarla iş birlikleri sağlayıp yeni hizmet olanakları sunmaya devam ediyor.


KalDer Sürdürülebilirlik Hizmetleri Başlıyor

10.08.2021

KalDer GTAlliance iş birliği, özellikle pandemi boyunca, sürdürülebilirlik alanında önemli iş birliklerine imza atmış, bilgisini geniş kitleler ile paylaşmış ve Türkiye iş dünyasının bu önemli konuda farkındalığının artırılarak bilgilendirilmesine katkı sağlamıştır.


Üyelerimiz Mesa Mesken ve Eltemtek'e Plaketlerini Takdim Ettik

04.08.2021

Çağdaş kalite felsefesini benimseyerek uzun yıllardır KalDer üyesi olan kurumlarımıza plaketlerini takdim ettik.


Destek istemek ve/veya katkı sağlamak için...