Erişilebilirlik: Engelsiz Kariyer Zirvesi

07.09.2021

Türkiye’nin ulusal engelli istihdamı danışmanlık ajansı Engelsizkariyer.com, alanında 27 yıllık deneyim ve birikimleri ile iş dünyasında “Erişilebilirlik” teması ile 29 Eylül 2021 tarihinde Engelsiz Kariyer Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor. Zirve ile kapsayıcılık ve erişilebilirlik kavramlarının önemini iş dünyasına kazandırmak ve ilham kaynağı olarak değişimin bir parçası olmak hedefleniyor.


30. Kalite Kongresi Kayıtları Devam Ediyor.

17.08.2021

30. Kalite Kongresi 16 -17 Kasım 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecektir. Türkiye ve tüm dünyada son dönemde yaşadığımız doğal felaketler gibi küresel sorunlarla mücadele ve ülkemizin kalkınması adına ortak bir amaç inşa ederek nasıl hareket etmemiz gerektiğini tartışacağımız bu kongremizde tüm değerli üyelerimizi/gönüllülerimizi aramızda görmeyi arzu etmekteyiz.


EFQM Modeli Çalışan Algı Araştırmaları İçin KalDer & PES Survey İş Birliği

10.08.2021

Türkiye’nin rekabet gücü ve refahı için faaliyetler yürüten ve EFQM Modeli’nin kurumlarda uygulanması amacıyla çalışmalarını sürdüren KalDer; bu alanda yenilikçi adımlarla iş birlikleri sağlayıp yeni hizmet olanakları sunmaya devam ediyor.


KalDer Sürdürülebilirlik Hizmetleri Başlıyor

10.08.2021

KalDer GTAlliance iş birliği, özellikle pandemi boyunca, sürdürülebilirlik alanında önemli iş birliklerine imza atmış, bilgisini geniş kitleler ile paylaşmış ve Türkiye iş dünyasının bu önemli konuda farkındalığının artırılarak bilgilendirilmesine katkı sağlamıştır.


Üyelerimiz Mesa Mesken ve Eltemtek'e Plaketlerini Takdim Ettik

04.08.2021

Çağdaş kalite felsefesini benimseyerek uzun yıllardır KalDer üyesi olan kurumlarımıza plaketlerini takdim ettik.


18.İK Kongresi'nin Ardından Logo Yazılım Fonksiyonel Çözümler Satış Müdürü Özge Yiğit ile Yaptığımız Röportaj

27.07.2021

"Logo Yazılım olarak, çözümlerimizi geliştirirken insan kaynakları profesyonellerini ve çalışan deneyimini öne çıkararak, destekleyen süreçler tasarlamayı önemsiyoruz. Alışılagelmiş kurulum yönetimi olarak tanımladığımız geleneksel İK çözümlerinin yanı sıra, modern ve dinamik süreçleri hayata geçiren, işletmelerin, değişen insan kaynakları trendlerine en hızlı ve kolay şekilde uyum sağlamalarına olanak tanıyan bulut tabanlı SaaS İK çözümlerimizi kullanıcılara sunuyoruz."


GençKal Network Buluşmaları

22.06.2021

Geleceğin liderleri olarak gördüğümüz GençKal Ankara üyelerimiz için ilk projemiz “Network Buluşmaları” her hafta devam ediyor.


18.İnsan Kaynakları Kongresini Tamamladık

14.06.2021

Devam eden pandemi nedeniyle geçen yıl olduğu gibi bu yılda İnsan Kaynakları Kongresi'nin 18.sini 10 Haziran tarihinde dijital ortamda gerçekleştirdik.


GençKal Mentörlük Programı

03.06.2021

KalDer Ankara yönetimi ve üyeleri olarak geleceğin liderleri olarak gördüğümüz GençKal üyelerinin gelişimine yatırım yapmak ve kariyerlerine yön verirken profesyonel destek almalarını sağlamak amacıyla "GençKal Mentörlük Programı” Projesi'ni hayata geçiriyoruz.


Yeni Ekonomide ve Ağdaş Toplumunda Değer Temelli Yönetim

02.06.2021

Değer Temelli Yönetim


Destek istemek ve/veya katkı sağlamak için...