Üyemiz QC Turk Danışmanlık ve Mühendislik Firması ile Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi'ni imzaladık.

07.12.2020

Geçtiğimiz yıl üyemiz olan QC Turk Danışmanlık ve Mühendislik Firması ile 3 Aralık tarihinde Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi'ni imzaladık. 


KalDer Yayınlarında Yeni Yıl İndirimi Başladı

01.12.2020

Kaizen, Krizden Çıkış ve Liderin Zihni kitaplarında yeni yıla özel %15 indirim.


PMI TR Proje Yönetim Zirvesi II

27.11.2020

KalDer Ankara Şube olarak destekleyen kuruluşlar arasında yer aldığımız PMI TR Proje Yönetimi Zirvesi II3 Aralık tarihinde, dijital olarak, “Projelerde Fikirden Değere Yolculuk” teması ile gerçekleşecek.


Önce Kalite Dergisi - Yeni Sayı

24.11.2020

Önce Kalite Dergimizin 29. Kalite Kongresi'ne özel sayısını okudunuz mu?


17.İnsan Kaynakları Kongresi Tamamlandı

21.09.2020

9 Eylül tarihinde dijital ortamda gerçekleşen 17. İnsan Kaynakları Kongresi 497 kişinin katılımı ile tamamlandı.


ANKÜSEM İşbirliği ile Yüksek Öğretim Kurumlarında Kalite Süreçleri Eğitimi-Online

24.08.2020

Yükseköğretim değerlendirme süreçlerinde görev alan ya da alacak olan yükseköğretim kurumu çalışanlarına yönelik olarak, Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ANKÜSEM) ile iş birliği kapsamında Yüksek Öğretim Kurumlarında Kalite Süreçleri Eğitimi uzaktan eğitim yöntemiyle (eş zamanlı sanal sınıf ortamında) gerçekleştirilecektir.


KalDer 2020 Yılı Üyelik Aidatı Bilgilendirmesi

05.08.2020

Derneğimizin kuruluş amacı mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmaktır. KalDer ülkemizde sürdürülebilir iş ve yaşam kalitesine yön veren, dönüşüme liderlik eden bir sivil toplum kuruluşudur.


Üyemiz BOTAŞ ve CRN Aerospace Firmaları İle Yüz Yüze ve Online Eğitimlerimizi Tamamladık

05.08.2020

Sınıf içi eğitimler kadar uzaktan eğitim çözümleriyle de kuruluşlarımıza katkı sağlamaya devam ediyoruz. Eğitim kataloğumuzda bulunan tüm eğitimleri, kuruluşun ihtiyaçlarını da dinleyerek kuruluşa özel online ortamda verebiliyoruz.


Hiperteknoloji Savunma -CRN Aerospace Firması KalDer Üyesi Oldu

07.07.2020

Savunma ve havacılık sanayine hizmet etmek üzere 2018 yılında kurulan Hiperteknoloji Savunma - CRN Aerospace firması üyemiz olarak aramıza katıldı.


EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) ve KalDer İş Birliği

30.06.2020

EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) KOBİ’leri büyümeleri, başarılı olmaları, öncelikle yerel sonra da ülke ekonomisine katkıda bulunmaları için danışmanlık projeleri ile destekliyor. Bu kapsamda, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilmesi için yüksek standartlara sahip yönetim danışmanları ile iş birliği halinde çalışıyor.


Destek istemek ve/veya katkı sağlamak için...