Şube Çalışanları

 

Senem Güner

Genel Sekreter

Senem Güner Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sosyoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri yüksek lisans programına devam etmektedir. İş yaşamına 2005 yılında KalDer Ankara Şube'de Etkinlikler ve Tanıtım Sorumlusu olarak başladı. 2013-2018 yılları arasında Proje ve Gelişim Yöneticisi olarak görev yaptı. 2018 Nisan ayı itibari ile KalDer Ankara Şubesi’nde Genel Sekreterlik görevini sürdürmektedir. Yaratıcı drama konusunda eğitim aldı ve farklı gruplarda uygulamalar yaptı. Uzun yıllar halk oyunu oynadı, ülkemizi farklı ülkelerde temsil etti. KalDer’in ve Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın (EFQM) ödül değerlendiricisi havuzunda yer almaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Begüm Ertuğ

Proje ve Gelişim Yöneticisi

Gazi Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdi. Üniversite yaşamı boyunca okulun çeşitli topluluklarında aktif olarak yer aldı ve bir dönem dilini geliştirmek amaçlı Amerika’da bulundu. Üniversite yaşamında başladığı tüplü dalış sporuna ve LÖSEV gönüllü üyeliğine halen devam etmektedir. Gazi Üniversitesi Akademi Borsa Merkezi’nde üye olarak yer aldığı sırada stajını da İş Bankası Cam İş Menkul Değerler firmasında gerçekleştirdi. İş yaşamına Bitter Medya’da reklam sorumlusu olarak başladı ve daha sonra Almanya ortaklı bir firmada sosyal medya uzmanı olarak devam etti. Şuanda da Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Medya ve Kültürel Çalışmalar bölümünde yüksek lisans programına devam etmektedir. ODTÜ Su Altı Sporları Topluluğu Serbest Dalış üyesidir ve aktif olarak dalış sporu ile ilgilenmektedir.

Cenk Samet Yangın

Proje ve Gelişim Sorumlusu

Cenk Samet Yangın Balıkesir’de Doğdu. Lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde tamamladı. Katıldığı birçok yarışmanın yanı sıra 2017 yılında KalDer’in düzenlediği “Yaşam Kalitesi” yarışmasına katılarak “Bireysel Yaşam Kategorisinde” birincilik ödülü aldı. Ardından 2017 yılı Eylül-Kasım ayı arasında KalDer Ankara Şubesi’nde staj yapma imkanı buldu. Stajından sonra da KalDer Ankara Şubesi’nin çeşitli etkinliklerinde yer aldı. 2018 yılı Nisan ayı itibari ile KalDer Ankara Şubesi’nde Proje ve Gelişim Sorumlusu olarak işe başlamıştır.

 Gamze Babayiğit

 Etkinlik ve İletişim Sorumlusu

Gamze Babayiğit Ankara'da doğdu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. Üniversite yaşamında katıldığı etkinliklerin ve sertifika programlarının yanı sıra yönetici asistanı pozisyonunda stajlar yapmıştır. Önemsiyoruz Derneği'nde gönüllülük faaliyetlerine devam etmektedir. İlk Fırsat Programı kapsamında 2021 yılı Eylül ayı itibari ile KalDer Ankara Şubesinde Etkinlikve İletişim Sorumlusu olarak işe başlamıştır.