Şube Çalışanları

 

  • Senem Güner

Genel Sekreter

Senem Güner Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sosyoloji bölümünü bitirdi. Ankara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri yüksek lisans programına devam etmektedir. İş yaşamına 2005 yılında KalDer Ankara Şube'de Etkinlikler ve Tanıtım Sorumlusu olarak başladı. 2013-2018 yılları arasında Proje ve Gelişim Yöneticisi olarak görev yaptı. 2018 Nisan ayı itibari ile KalDer Ankara Şubesi’nde Genel Sekreterlik görevini sürdürmektedir. Yaratıcı drama konusunda eğitim aldı ve farklı gruplarda uygulamalar yaptı. Uzun yıllar halk oyunu oynadı, ülkemizi farklı ülkelerde temsil etti. KalDer’in ve Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın (EFQM) ödül değerlendiricisi havuzunda yer almaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

 

  • Cenk Samet Yangın

Proje ve Gelişim Sorumlusu

Cenk Samet Yangın Balıkesir’de Doğdu. Lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde tamamladı. Katıldığı birçok yarışmanın yanı sıra 2017 yılında KalDer’in düzenlediği “Yaşam Kalitesi” yarışmasına katılarak “Bireysel Yaşam Kategorisinde” birincilik ödülü aldı. Ardından 2017 yılı Eylül-Kasım ayı arasında KalDer Ankara Şubesi’nde staj yapma imkanı buldu. Stajından sonra da KalDer Ankara Şubesi’nin çeşitli etkinliklerinde yer aldı. 2018 yılı Nisan ayı itibari ile KalDer Ankara Şubesi’nde Proje ve Gelişim Sorumlusu olarak işe başlamıştır.

 

 

  • Gamze Babayiğit

Proje ve Gelişim Sorumlusu

Gamze Babayiğit Ankara'da doğdu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. Üniversite yaşamında katıldığı etkinliklerin ve sertifika programlarının yanı sıra çeşitli stajlar ve topluluk üyelikleri yapmıştır. Önemsiyoruz Derneği'nde gönüllülük faaliyetlerine devam etmektedir. Şevket Sabancı Vizyonuyla İlk Fırsat Programı kapsamında 2021 yılı Eylül ayı itibari ile KalDer Ankara Şubesinde Etkinlik ve İletişim Sorumlusu olarak işe başlamıştır. Şu anda KalDer Ankara'da Proje ve Gelişim Sorumlusu olarak çalışmaktadır.

 

  • Ezgi Uysal

Proje ve Gelişim Sorumlusu

Ezgi Uysal Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde tamamladı. 2019 yılında KalDer ile tanıştı ve GençKal gönüllüsü oldu. Ardından 2022'de yaptığı staj sonrasında KalDer Ankara'da Proje ve Gelişim Sorumlusu olarak işe başlamıştır.